Onze medewerkers/ Nos collaborateurs

Vandaag is Claes Revisie het grootste onafhankelijk revisiebedrijf van België, met een sterk team medewerkers met jaren ervaring.

Aujourd'hui, Claes Revisie, est une des plus grande société de révison indépendente en Belgique, avec une équipe performante et des années d'expériences.

Jos Knapen
Sales Manager
+32 (0)11 69 74 03
jos.knapen@claesrevisie.be  

Bert Freson
Tech. Com. Afgev.
+32 (0)490 56 57 24
sales@claesrevisie.be

Davy Vanbrabant
Parts
+32 (0)11 69 74 05
parts@claesrevisie.be

Bart Steegen
Service Manager
+32 (0)11 69 74 04
service@claesrevisie.be

Hanne Poelmans 
Receptie & Facturatie
+32 (0)11 69 74 02
hanne.poelmans@claesrevisie.be 

Geert Leemans

Receptie  & Facturatie te Merksem

+ 32 3 6419650

geert.leemans@claesrevisie.be

 

Werner Truyen

Planning & Service te Merksem

+ 32 3 641 96 53

service@claesrevisie.be